Ryanair відповів на звинувачення МАУ

Ірландський лоукост Ryanair назвав необґрунтованими юридичними погрозами поданий МАУ позов про визнання незаконним меморандуму між Міністерством інфраструктури України і Ryanair.
Про це мовиться у заяві Ryanair, повідомляє “Інтерфакс”.
Ryanair заявив, що претензії МАУ призначені виключно для того, щоб заблокувати вхід недорогих операторів в Україну, оскільки вони просто не хочуть конкурувати з Ryanair.
Ця сміховинна вимога МАУ свідчить про те, що вони не зупиняться ні перед чим, щоб перешкодити українським споживачам і відвідувачам користуватися такими ж недорогими перевезеннями, які Ryanair надає в 33 інших країнах. Замість того, щоб намагатися конкурувати з Ryanair, МАУ вдається до хибних і необґрунтованих юридично погроз, щоб підтримати їх високу плату за польоти і неефективну модель,
– вважають у Ryanair.
У компанії висловили сподівання, що Україна в якийсь момент все ж зможе користуватися дешевими послугами Ryanair.
Читайте також: Після виходу Ryanair з України, МАУ суттєво зменшила кількість бюджетних квитків
Нагадаємо, планувалося, що з жовтня 2017 року українці також зможуть подорожувати найдешевшим європейським лоукостом Ryanair. Літаки ірландської авіакомпанії планували здійснювати рейси з аеропортів Києва та Львова до низки європейських країн за досить привабливими бюджетними цінами.

10 липня стало відомо, що відомий ірландський лоукостер Ryanair може оголосити про скасування авіапольотів в Україну. Згодом на офіційному сайті авіакомпанії Ryanair зникла можливість придбати квитки з України у країни Європи і назад.

Ввечері, 10 липня, на офіційному сайті лоукосту з’явилося повідомлення про те, що Ryanair йде із України через недотримання раніше досягнутої угоди із Міністерством інфраструктури України та посадовцями аеропорту “Бориспіль”.

Якщо ви вже встигли придбати авіаквитки Ryanair, на нашому сайті ви можете ознайомитися з докладною інструкцією, що робити із квитками, які придбали раніше до/з України.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*